Heey Ladies,
Vandaag zit ik dan precies op de dag 28 van men Cyclus. Zoals je mee hebt kunnen lezen bij vorige blogs ben ik de afgelopen twee cyclussen steeds een dagje naar voren geschoven. Ik zou zo wel even het een en het ander aanpassen op men page zodat allemaal wat duidelijker is.
Hoe gaat het hier op het moment? Eigenlijk wel goed behalve dat ik me soms zeer beroerd voel opgeblazen gevoel, misselijk en duizeligheid en dit vooral bij het opstaan uit bed of van de bank. Ook ben ik zeer vermoeid maar toch elke ochtend weer vroeg wakker..... Zo vandaag ook weer. Terwijl men ogen prikken van de slaap.
Ben zo benieuwd wat dit te betekenen heeft maar het is dus nog even afwachten. Als ik zondag nog niet ongesteld ben geworden dan ga ik me testen. Waarom pas zondag omdat ik uit ga van men langste cuclus duur en dat is 33 dagen Zit alleen dan wel lekker op vakantie in SURINAMEEE!!!!
Maar ik hou men Lieve vriendinnen hier natuurlijk live vanuit Suriname dan wel op de hoogte !!!
Dames als ik jullie niet meer spreek zwangere dames genieten jullie vol genot van jullie zwangerschap hopelijk dat er gauw meer mogen volgen en niet zwanger dames zet hem op! ook ons gaat het een keer lukken veel knuffel plezier hihih Dag ladies!!
Liefs XxX....
reacties (0)